Zamki mechaniczne DIAL na kod do szafek


Zobacz RealizacjeOferta Szafek
tekkst

Zamki elektroniczne na kod


Zobacz RealizacjeOferta Szafek

Zamki na kod SOLA jakość w niskiej cenie


Zobacz RealizacjeOferta Szafek

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme

Radíme, instalujeme nebo zasíláme na místo.

Zámky pro posilovnu, fitness klub, hotel a kancelář. ATEPAA jako zástupce značky Digilock nabízí nejlepší ceny zámků, montáž a profesionální technickou podporu.

Katalog výrobků

Bezplatný katalog výrobků zaslaný poštou je něco, co potřebujete? Není problém, připravíme zásilku a kurýr vám ji doručí ke dveřím.

Ceník zámků

ATEPAA nabízí zámky Digilock za rozumnou cenu. To je pravda. Samozřejmě uděláme vše pro to, abychom vám poskytli co nejvíce informací.

Nabídka zámků se skříňkami ATEPAA

Nechte se překvapit fantastickou propagací zámků nainstalovaných v našich skříních. Příprava tovární skříně a profesionální instalace za 0 PLN.

Modernost a technologie.

Nová generace zámků AXIS splňující nejvyšší požadavky. Krása, kvalita a patentovaná řešení značky Digilock, zajišťující nejvyšší úroveň bezpečnosti. Zámky dostupné v bezkontaktní verzi RFID a na PIN kód.

Novinka, elektronický zámek s kódem SOLA, značky Digilock

Zámek SOLA je ideální spojení designu, kvality a překvapivě nízké ceny. Model SOLA je aktuálně nejčastěji vybíraným zámkem k šatním skříňkám v šatnách pro zaměstnance, fitness klubech nebo dokonce i moderních kancelářích.

Proč ATEPAA zipy?

ATEPAA dodává technologicky vyspělý nábytek a uzamykací systémy pro skříně a kancelářský nábytek. Díky kvalitě, designu a inovativním produktům se naše společnost stala jedním z lídrů na evropském trhu. Naši klienti se mohou vždy spolehnout na profesionální rady, jakož i na profesionální a tovární montáž zámků.

Podívejte se, co je u nás nového

S PLNÝM ZAPOJENÍM

Vyrábíme a navrhujeme v Polsku.
Pracujeme pro klienty globálně.